Trendy Mamy
ul. Piłsudskiego 1A/2/7
83-010 Rotmanka
kontakt@trendymamy.pl

Szkoła rodzenia:
ul. II Brygady 212
Gdańsk - Zakoniczyn
kontakt@trendymamy.pl

Foto Sesje

 

Fotografia pozwala nam zatrzymać chwile, uchwycić emocje i piękno każdego z nas. A zdjęcia, to pamiątka, która zostaje z Nami na zawsze. Jeżeli chcesz zrobić piękne zdjęcie swojemu dziecku lub sobie aby zatrzymać niezwykłą chwilę i uwiecznić ten niepowtarzalny moment zapraszamy na fotosesje do nas. Gdzie odbędzie się sesja? - decyzja oczywiście należy do Was.

Możemy wykonać sesję u Was w domu, ponieważ posiadamy przenośny sprzęt studyjny, który zabierzemy do Was do domu oraz całą masę gadżetów, które możemy wykorzystać podczas robienia zdjęć.

Sesja może się również odbyć w plenerze. W przypadku ładnej pogody, światło naturalne potrafi wydobyć z każdego ukryte piękno, które jest w każdym z nas. Ciekawa, zaplanowana wspólnie wcześniej aranżacja sprawi, że zdjęcia nie będą wyglądać pospolicie.

By sesja była naprawdę wyjątkowym momentem możemy umówić się ze sprawdzoną wizażystką, która wykona specjalny makijaż na potrzeby sesji.

 

Macie jakiś ciekawy pomysł na zdjęcia swoje lub swoich dzieci, ale nigdy nie mieliście okazji go zrealizować? Nie zawahajcie się z nami skontaktować! Wspólnymi siłami na pewno uda się go zrealizować!!!


Zachęcamy do obejrzenia przykładowych zdjęć
tutaj.