Trendy Mamy
ul. Piłsudskiego 1A/2/7
83-010 Rotmanka
kontakt@trendymamy.pl

Szkoła rodzenia:
ul. II Brygady 212
Gdańsk - Zakoniczyn
kontakt@trendymamy.pl

Baby swap - bezgotówkowa wymiana dziecięcych rzeczy

 

Stowarzyszenie Dziecko Bez Reklamy oraz TrendyMamy zapraszają wszystkich rodziców na „Baby Swap” czyli bezgotówkową wymianę rzeczy dziecięcych z okazji Międzynarodowego Dnia Bez Zakupów.

 

Jeśli w szafie zalegają ubranka, z których twoja pociecha już wyrosła, szukasz rzeczy w większym rozmiarze, albo chcesz sprawić maluchowi radość fajną zabawką – przyjdź do TrendyMamy w ostatnią sobotę listopada. Wystarczy zabrać ze sobą choć jedną rzecz aby zacząć wymianę! Prosimy o przynoszenie ubranek oraz zabawek czystych i niezniszczonych.

 

Baby Swap” to nie tylko sposób na zaoszczędzenie kilku złotych ale też poznanie innych rodziców, porozmawianie na tematy związane z dziećmi i wymianę doświadczeń. Jeśli w szafie zalegają ubranka, z których twoja pociecha już wyrosła, szukasz rzeczy w większym rozmiarze, albo chcesz sprawić maluchowi radość fajną zabawką – czekamy na ciebie! To znakomita okazja do pozbycia się rzeczy, które nam nie są już potrzebne lub zwyczajnie się znudziły i zyskania w ich miejsce czegoś ciekawego, praktycznego a może nawet długo poszukiwanego? I to zupełnie za darmo.  Swapy są ekologiczne, bo dzięki nim „niechciane” przedmioty zyskują nowych właścicieli i mogą im jeszcze długo służyć. A później? Jeśli ząb czasu ich nie nadgryzł (chodzi głównie o płyty, czy książki) mogą ruszyć w dalszy obieg. Swapy jako recepta na kryzys? Z pewnością mogą nas wzbogacić nie tylko o rzeczy ale też pozytywne wspomnienia i nowe znajomości.

 

Zapraszamy w sobotę 26 listopada od 12.00 do 14.00 - wstęp bezpłatny!!