Trendy Mamy
ul. Piłsudskiego 1A/2/7
83-010 Rotmanka
kontakt@trendymamy.pl

Szkoła rodzenia:
ul. II Brygady 212
Gdańsk - Zakoniczyn
kontakt@trendymamy.pl

Warsztaty dla przyszłych Mam MAMAMIA!!!

Od 7 listopada w naszym studio organizowane będą warsztaty psychologiczne MamaMia, na które zapraszamy wszystkie przyszłe mamy! Cykl będzie sie składał z sześciu spotkań raz w tygodniu, które poprowadzi Kinga Stolarska -psycholog,  założycielka pracowni Ósmy Dzień Tygodnia.

 

MamaMia to cykl spotkań dla przyszłych mam, w trakcie których uczestniczki będą miały okazję wymienić się swoimi uczuciami i doświadczeniami związanymi z przeżywaną ciążą. W przyjaznej i bezpiecznej atmosferze będą mogły podzielić się swoimi radościami i obawami, odnajdą odpowiedzi na nurtujące je pytania, odprężą się i zrelaksują. Na spotkaniach będziemy poruszać ważne dla uczestniczek tematy, czerpać siłę ze wspólnych doświadczeń.

 

Prowadząca: Kinga Stolarska
Z wykształcenia i zamiłowania psycholożka, trenerka umiejętności psychospołecznych. Zawodowo pasjonuje się warsztatem i treningiem psychologicznym, psychologią społeczną oraz psychologią dziecka - w szczególności zagadnieniami związanymi z komunikacją, rozwojem osobistym, budowaniem relacji, rozwiązywaniem konfliktów i mediacją. Założycielka Pracowni Psychoedukacji Ósmy Dzień Tygodnia, zajmującej się szerzeniem idei świadomego rodzicielstwa, twórczego rozwoju oraz komunikacji w duchu Porozumienia Bez Przemocy. Prywatnie – spełniona żona, mama czterolatki o niespożytej energii i dużej ciekawości świata, nieustannie inspirującej do rozwoju. Dużo radości sprawia jej zgłębianie tajników kuchni pięciu przemian, fotografowanie oraz taniec. Uzależniona od czytania książek. Swoją potrzebę wzbogacania życia innych realizuje między innymi poprzez angażowanie się w działania społeczne, przełamywanie stereotypów oraz inspirowanie innych do rozwoju.

 

W chwili obecnej przyjmujemy zapisy na dwa terminy:

poniedziałki, godz. 10.00 - Pierwsze spotkanie 7 listopada

środy, godz. 18.15 - Pierwsze spotkanie 9 listopada

 

 

Pełny opis warsztatów tutaj.

 

W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt telefoniczny lub zapisanie się tutaj.