Trendy Mamy
ul. Piłsudskiego 1A/2/7
83-010 Rotmanka
kontakt@trendymamy.pl

Szkoła rodzenia:
ul. II Brygady 212
Gdańsk - Zakoniczyn
kontakt@trendymamy.pl

Szafing - wymiana ubranek!!!

1 października w naszym klubie odbędzie się szafing dziecięcy, czyli ekologiczna wymiana niepotrzebnych ubranek, zabawek i innych rzeczy naszych pociech.

 

Dzieci rosną jak na drożdżach, szybko wyrastają z ubranek, butów lub nudzą się swoimi zabawkami i książeczkami. Sterta za małych rzeczy rośnie w szafie, A Ty zastanawiasz się co z tym zrobić? Jak się tego pozbyć, nie wyrzucając do śmieci? Wynieść kolejne pudło do piwnicy? Nieuchronnie zbliża się jesień i zima, a Ty potrzebujesz całej nowej kolekcji dla swojej pociechy w większym rozmiarze?
Szafing dziecięcy  w Klubie Trendy Mamy to idealne rozwiązanie dla Ciebie. W sobotnie przedpołudnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wymianę, sprzedaż niepotrzebnych już rzeczy dziecięcych. Jest to świetna okazja na przejrzenie swojej szafy, pozbycie się stosów ubranek zalegających w piwnicy, o których i tak na ogół zapominamy, oraz na zawarcie nowych osiedlowych znajomości.
Szafing to również świetna okazja dla przyszłych mam aby ekologicznie i ekonomicznie przygotować sobie wyprawkę dla malucha!

 

Wstęp za symbliczną opłatą 5 zł, przeznaczoną na konsumpcję (kawa, herbata, itp.).

 

Zainteresowanch prosimy o kontakt telefoniczny lub zapisanie się tutaj.